Směnový mistr výroby

Pohořelice, CZ

SMĚNOVÝ MISTR

Náplň práce:

  • Realizace výroby
  • Odpovědnost za správnost vyplněných výrobních dokumentů
  • Odpovědnost za kvalitu výrobků, bezpečnost práce, za čistotu a pořádek v sektoru
  • Navrhování opatření vedoucí ke zlepšení produktivity a jejich zavádění do výroby
  • Spolupráce na plánování oprav nástrojů a strojů v sektoru
  • Vedení a motivace svého týmu, zapracování nových zaměstnanců

Co nabízíme:

  • Důkladné zaškolení
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti a jistotu (smlouva na dobu neurčitou hned od doby nástupu)
  • Dobré finanční ohodnocení, které se každý rok navyšuje
  • Měsíční bonusy až 3700,-
  • Příplatky za směnnost, na dojezd do práce a další příplatky dle ZP
  • Můžete se u nás dál vzdělávat a profesně vyrůst
  • Budete mít 5 týdnů dovolené a další placená volna nad rámec ZP
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie)
  • Stravování zdarma přímo v závodě (+ stravenkový paušál za noční směny)
  • Nadstandardní příplatky za práci o víkendu
  • A další benefity - www.snop.cz

Jaké máme požadavky:

  • SŠ technické vzdělání, popř. technické SOU
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením pracovního týmu
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Znalost práce na PC
  • Komunikační dovednosti, organizační schopnosti, spolehlivost, loajalitu