Kontroler Jakości

Opole, Poland

Twoje zadania:

  • wykonywanie prób i testów jakościowych produkowanych części zgodnie z planem kontroli
  • wykonywanie kontroli 100% tzw. GP12

Twój profil:

  • znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość procesów spawania, zgrzewania i klejenia
  • znajomość podstawowych metod oceny spoin / zgrzewów
  • podstawowa znajomość normy ISO 9001 oraz IATF 16949
  • podstawowa znajomość specyficznych wymagań klientów VW, BMW, Stellantis
  • doświadczenie w branży automotive
  • prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o kliknięcie Aplikuj teraz bądź przesłanie zgłoszeń rekrutacyjnych na e-mail: opole.hr@snop.eu

Klikając w przycisk Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Snop Automotive Opole Sp. z.o.o., z siedzibą w: Oświęcimska 122E, 45-641 Opole (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje.

Zapoznamy się z każdym CV, jednak na kolejny etap rekrutacji zaprosimy tylko wybranych kandydatów.