Ślusarz narzędziowy

Opole, Poland

Twoje zadania:

  • naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich
  • przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja)
  • wprowadzanie modyfikacji do tłoczników
  • podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki)

Twój profil:

  • wykształcenie min. zawodowe najlepiej mechaniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • mile widziane doświadczenie warsztatowe jako ślusarz
  • mile widziana umiejętność obróbki ślusarskiej
  • mile widziana umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej

A może chcesz nabyć nowych kwalifikacji?

Masz taką możliwość! Szukamy również chętnych kandydatów do przyuczenia na stanowisko ślusarza narzędziowego.

Zainteresowanych prosimy o kliknięcie Aplikuj teraz bądź przesłanie zgłoszeń rekrutacyjnych na adres lub e-mail firmy:

Snop Automotive Opole sp. z o.o.

45-641 Opole

ul. Oświęcimska 122e

opole.hr@snop.eu

Klikając w przycisk Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Snop Automotive Opole Sp. z.o.o., z siedzibą w: Oświęcimska 122E, 45-641 Opole (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje.

Zapoznamy się z każdym CV, jednak na kolejny etap rekrutacji zaprosimy tylko wybranych kandydatów.