Seřizovač

Klášterec nad Ohří, Czech Republic

POŽADUJEME:

  • SOU/ SŠ technického směru
  • Zkušenosti se seřizováním a obsluhou strojních zařízení pomocí PLC displejů - roboty, lisy, lasery
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Seřizování a obsluha strojů a dalších zařízení
  • Zajištění provozu strojů a zařízení, v případě závažnějších oprav spolupráce s údržbou
  • Kompletní přestavby strojů a dalších zařízení, vč. jejich uvolnění do výroby a zaznamenávání dat do příslušné dokumentace
  • Spoluzodpovědnost za plnění plánu výroby, za hospodárnost a efektivitu výroby
  • Zajišťování dodržování technologických postupů a interních směrnic
  • Dohled nad dodržováním bezpečnosti práce na pracovišti
  • Koordinace pracovního týmu
  • Zpětná hlášení kontrolovaných dílů do systému a správa příslušné dokumentace
  • Provádění měření a kontroly dílů
  • Zaškolení nových zaměstnanců

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 25 let v ČR
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
  • 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
  • 13. Mzda
  • měsíční bonusy dle splněných ukazatelů společnosti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000Kč ročně
  • Příspěvky na stravování