Ruční nástrojař

Klášterec nad Ohří, Czech Republic

Hledáme šikovné kandidáty s technickým myšlením, zájmem naučit se něco nového a s precizní pečlivostí na oddělení údržby nástrojů. Nemáte zkušenosti? Nevadí. Pokud máte chuť a zájem naučit se něco nového a máte na čem stavět, pošlete nám i tak svůj životopis. Rádi si s vámi o pozici popovídáme, případně se podíváme, zda pro vás nemáme jinou vhodnou nabídku.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:

  • Min. SOU technického směru, obor nástrojař výhodou
  • Znalost problematiky a údržby nástrojů
  • Platné svářečské zkoušky pro svařování kovů
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost, samostatnost

Co Vás čeká:

  • Provádění oprav a údržby nástrojů a zařízení dle specifikace
  • Provádění preventivních prohlídek nástrojů
  • Práce na obráběcích strojích

Co vám můžeme nabídnout:

  • Měsíční výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek za směnnost
  • Závodní stravování zdarma
  • Příspěvek na energie
  • Příspěvek na PP nebo ŽP
  • Cafeterie
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Garantovaný 13.plat