Elektrotechnik

Klášterec nad Ohří, Czech Republic

NÁPLŇ PRÁCE

  • Technická asistence při zavádění nových strojů do výroby
  • Provádění strojní a elektrické údržby a opravy strojů a zařízení, jejich stěhování, instalaci a provoz
  • Diagnostika a odstraňování závad na strojích řízených PLC automaty
  • Provádění preventivní údržby výrobního zařízení
  • Běžné elektro a strojní opravy v areálu firmy

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání elektro
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Znalost z oblasti automatizace a robotizace výhodou
  • Standardní povědomí o mechanické, elektrické a strojní údržbě, znalost norem a regulativ, orientace ve všech potřebných procesech v rámci údržby
  • Čtení výkresové dokumentace a elektrických a strojních schémat
  • Vyhl. 50/78Sb. - min. 6
  • Průkaz jeřábníka a vazače, průkaz řidiče MV - výhodou, nikoliv podmínkou
  • Řid.průkaz sk.B
  • Manuální zručnost, technické myšlení, schopnost předcházet problémům nebo je efektivně a rychle řešit, dobré organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 25 let v ČR
  • Být součástí teamu v nově vybudovaném výrobním závodu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
  • Měsíční firemní prémie
  • 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000Kč ročně
  • Stravování přímo v závodě zdarma