Italy pl

Snop we Włoszech produkuje strukturalne i kompletne zewnętrzne części karoserii dla wszystkich znanych producentów samochodów w naszych dwóch zakładach w Caserta (Campania) i Melfi (Provincia di Potenza). Ponadto mamy Centrum Technologiczne (TechCenter) w Turynie (Piemont).

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy we Włoszech i dołącz do naszego zespołu!

 Nasze lokalizacje 

 • Caserta

  Caserta jest naszą największą fabryką we Włoszech z około 250 pracownikami. Została założona w 1973 r. Caserta jest zakładem w którym się tłoczy przednie i boczne szyny lub inne elementy konstrukcyjne, a także złożone konstrukcje takie jak poprzeczne szyny przednie i boczne lub belki zderzeniowe.

 • Melfi

  Nasz zakład w Melfi został założony w 1993 roku i przejęty przez firmę Snop w 2010 roku. Ponad 120 pracowników pracuje nad złożonymi konstrukcjami, takimi jak podłużne szyny, przednie i tylne belki zderzeniowe, drążki zawieszenia, deska rozdzielcza i belki podwozia.

 • Turyn

  W Turynie większość z około 40 pracowników to inżynierowie pracujący w Centrum Technologii (TechCenter). Obejmuje to projektowanie produktu, CAE, technologię tłoczenia, inżynierię montażu, a także projektowanie inżynierii przestrzennej i logistyki. Pracownicy współpracują z innymi kolegami z Snop w Europie. mmay także kolegów w dziale sprzedaży, finansów, HR i IT, którzy również współpracują i prowadzą globalne projekty.

 • Varedo

  Balconi oferuje odpowiednie i wydajne maszyny oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne i zintegrowane linie produkcyjne. Cały proces produkcyjny odbywa się w zakładzie zlokalizowanym w Varedo, gdzie wszystkie etapy produkcji, od projektu po obróbkę, precyzyjny montaż, uruchomienie i obsługę klienta są kontrolowane w celu zapewnienia utrzymania i ciągłego doskonalenia wysokiej jakości produkowanych maszyn.

  Strona firmy Balconi

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii