Specjalista ds. logistyki

Poland

Twoje zadania:

  • Generowanie i weryfikowanie dokumentów sprzedażowych i wysyłkowych
  • Wprowadzanie danych, praca w systemie ERP
  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz faktur korygujących
  • Kontrola nad zamówieniami w systemie EDI
  • Planowanie dostaw i wysyłek do poddostawców
  • Planowanie i zamawianie transportu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz bezpośrednia współpraca z innymi działami firmy

Twój profil:

  • Wykształcenie: min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku logistycznym
  • Znajomość MS Office – w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość środowiska ERP (QAD)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie mocnym, dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach językowych
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)

Zainteresowanych prosimy o kliknięcie Aplikuj teraz bądź przesyłanie ofert na adres lub e-mail firmy:

Snop Automotive Opole sp. z o.o.

45-641 Opole

ul. Oświęcimska 122e

opole.hr@snop.eu

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje.

Zapoznamy się z każdym CV, jednak na kolejny etap rekrutacji zaprosimy tylko wybranych kandydatów.