Řidič VZV, skladník

Mladá Boleslav, CZ

Hledáme skladníky do našeho závodu v Zápech

Co vás čeká:

  • budete zásobovat výrobní linky, pracovat s elektronickou čtečkou a systémem SAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenost na obdobné pozici v automotive je předností
  • platný průkaz řidiče VZV do 5t
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • manuální zručnost a pečlivost
  • práce na 3 směny

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • pracovat se SAP

Co vám můžeme nabídnout:

  • komplexní zaškolení na pozici
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnance při výkonu povolání (tzv. pojistka na blbost) 3.000,- Kč
  • měsíční výkonnostní bonus až 3.700,- Kč
  • příspěvek na dojíždění až 600,- Kč/měsíc
  • příspěvek na penzijní či životní připojištění 1000,- Kč/měsíc
  • kafetérie systém (benefity určené pro zdraví, sport a kulturu)
  • garantovaná 13.mzda
  • program prevence (benefity určené pro zdraví, sport a kulturu)
  • stravenkový paušál 80,- Kč/směnu
  • ostatní mimořádné benefity (energo bonus 650,- Kč/měsíc atd.)